09:00 - 18:00

Pazartesi - Cumartesi

09:00 - 18:00

Yönettiğimiz apartman ve sitelerin çekici ve rekabetçi değeri, genel rekabete karşı çok iyi sonuç vermektedir. Müşterilerimiz ve ortaklarımız yatırımlarından maksimum getiri elde ederken, konut sakinlerimiz için büyük bir tasarruf fırsatı vardır.

İş ortaklarımızla başarılı ilişkiler kurmak için temel değerlerin gerekli olduğunu biliyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti, 
  • Dürüstlük,
  • Hesap Verebilirlik,
  • Hizmet ve Takım Çalışması

gibi değerlere olan bağlılığımız bizi diğer mülk yönetimi şirketlerinden ayırıyor. Sadece sakinlerimize değil yatırımcılarımıza da üst düzey bir hizmet sunuyoruz.  Operasyonel mükemmeliyet, karlılık ve büyümenin önemine değer veriyoruz. Büyümeye devam ederken hedefimiz çıtayı yükseltmek ve sektörümüzde rol model olmaktır.

Ekibimiz, çalışanlarımıza ekip yaklaşımı, kişisel gelişim ve yeni fikirleri kucaklayan bir şirket kültürü sunarken, müşterilerimizin ve sakinlerimizin beklentilerini aşan en iyi hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Tutkumuz, sakinlerimize rakipsiz bir değerde inanılmaz apartman deneyimi yaşatmaktır. Gözde Yönetim olarak; gelecekteki heyecan verici hizmetlerimizi sunmak için sizden haber bekliyoruz!

Yenilikçi Yönetim

Gözde Yönetim, zor problemlerle başa çıkmadaki etkinliği ile tanınmaktadır. Üstün kalite ve ekonomik uygulanabilirlik ile karakterize edilen, çeşitlendirilmiş gayrimenkul girişimlerinin geliştirilmesine ve yönetilmesine adanmış yüksek motivasyonlu bireylerden oluşan bir ekibiz.

Pratik yönetim bilgisi, devlet kurumları ile iyi ilişkiler, sağlam finansal analiz, dikkatli kiracı seçim yöntemleri, yenilikçi yönetim ilkeleri ve yoğun denetim kullanarak, müşterilerinin, mal sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için bir yönetim programı uygulamaktayız. Son yenilikleri ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden yönetici kadromuz, modern yönetim ilkelerini benimseyerek çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

Güvenilir Hizmet

Ekibimiz ve personellerimiz mülk yönetimi, satın alma ve geliştirmenin tüm yönlerinde kapsamlı deneyime sahiptir. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sayesinde apartman ve site sakinlerimize eşi görülmemiş bir değer ve ortaklarımız ve müşterilerimiz için de harika fırsatlar sunabiliyoruz.

Gözde Yönetim, üstün müşteri hizmeti sunarak sağladığımız müşterilerimizin memnuniyetini taahhüt eder! Tüm yönetim süreçlerimizde dürüstlük ve şeffaflığı koruyoruz. Gücümüz müşterilerimize, çalışanlarımıza, sektörümüze ve topluluklarımıza olan bağlılığımızdan kaynaklanmaktadır.

7/24 Destek

Sürdürülebilirliği, inisiyatifi, finansal sorumluluğu ve çeşitliliği benimseme felsefemiz, bizi sektörümüzün en iyilerinden biri haline getirmiştir. Hizmetlerimizi tam zamanlı bir şekilde sunarak haftanın her günü ve her saat profesyonel çözümler sunmaktayız.

İş ortaklarımıza stressiz bir yaşam için ihtiyaç duydukları tutarlı ve hızlı desteğin sunulduğundan emin olmak için kendimizi 7/24 hazır bulunduruyoruz. Gayrimenkul yönetmenin asla durmayan bir iş olmadığını bildiğimiz için aralıksız bir hizmet ile her zaman görevimizin başındayız.

Bizimle İletişime Geçin

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.